OfisTemizlik Hizmetleri

Profesyonel Ekibimizle Ofisinizde Rahat Edeceksiniz..

Endüstriyel Fabrika veİş Yeri Temizliği

Temizlik ekibimizle, en zor şartların altından kalmaktayız.

Sağlık KurumlarıTemizlik Hizmetleri

Önemini biliyor, ona göre temizliyoruz...

İnşaat SonrasıTemizlik Hizmetleri

İnşaat sonrası tüm temizlik hizmetlerinizde yanınızdayız...

Hizmetlerimiz
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis temizliği temizlik hizmetlerin’de önemli yer tutmaktadır. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimiz de vaktimizin geçmesidir. Ofis temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından İstanbul ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizlik Şirketleri, Ev temizliği hizmetini konut ve meskenlerin konumuna göre;eşyalı ev temizliği,boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği / daire temizliği , tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire , ev temizliği olmak üzere birkaç değişik şekilde sunmaktadır.

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır.

Okul ve Eğitim Kurumu İlaçlama

Okul ve Eğitim Kurumu İlaçlama

Okul gibi kalabalık ortamlarda hızla üreyen böcek ve kemirgenler hastalıkların çok çabuk yayılmasını kolaylaştırır.

AVM İlaçlama

AVM İlaçlama

Firmamızın uygulamış olduğu kokusuz ve etkili yöntemler sayesinde, alan terkedilmeden ve işe ara verilmeden uygulama yapılabilmektedir.

Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Profesyonel olarak yapılan periyodik hastane ilaçlama, sizi bu tip zararlılardan korumaya yardımcı olacaktır.

Villa İlaçlama

Villa İlaçlama

Sağlığımız korumak, hem de temiz bir ortam sağlamak için profesyonel destek alınmalıdır.

Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama, profesyonel bir ekiple ve düzenli olarak yapılmalıdır.

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Periyodik yapılan ilaçlamalar sayesinde eviniz tüm haşere ve kemirgenlerden arınmış olur.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik aşaması bitmiş ve kullanım aşamasında önce ince ve detaylı olarak biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeyi arzuluyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği ; Dış cephe cam temizlik veya cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe cam temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.

Site ve Konut Temizliği

Site ve Konut Temizliği

Her türlü Bina Konut Site temizliği’nde mevcut TEMİZLİK hizmetleri talimatları ve iş programı firmamız tarafından ISO Kalite belgeleri nezdinde harfiyen uygulanmaktadır. Sorunsuz hizmet ve haklı müşteri mantığı ile çalışan firmamız sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyacaktır.

Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Hastane Hijyeni ile sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir.

Endüstriyel Temizlik Hizmetleri

Endüstriyel Temizlik Hizmetleri

Endüstriyel temizlik şirketi olarak Fabrika, Üretim tesisleri, Depo alanları, İmalathane, Havalandırma ve mekanik tesisat hatları endüstriyel alanlarının genel temizlikleri, bakımı ve makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamı’na hazırlanır.

AVM ve İş Merkezi Temizliği

AVM ve İş Merkezi Temizliği

Avm ler ve iş merkezleri halkın çok yoğun olarak uğradığı yerlerdir. Bu yoğunluk nedeniyle çok sık temizlenmesi ve hijyen altında bulundurulması gerekmektedir. Eco Fresh Temizlik Firması olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyet odaklı olup

Okul ve Eğitim Kurumları Temizliği

Okul ve Eğitim Kurumları Temizliği

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın temiz ve hijyenik ortamda eğitim görmeleri en doğal hakkımızdır. Çünkü her şeyin başı sağlık ilkesinden hareketle yola çıkacak olursak, sağlıklı nesiller temiz ve hijyenik ortamlarda yetişir sonucuna varırız.

Bahçe Bakımı ve Peyzaj

Bahçe Bakımı ve Peyzaj

Bahçe bakımında en önemli hususların başında mevsimsel temizlik ve bakım gelir. Bahçeniz her mevsim için ayrı ayrı bir özellikle düzenlenmesi ve peyzaj yapılması gerekir. Ayrıca her bitki türünün ayrı gübrelenmesi ve bitkiye göre toprağın işlenmesi gerekmektedir.

Nem Önleme ve Rutubet Kurutma

Nem Önleme ve Rutubet Kurutma

İş yeri ve konutlarda özellikle sel baskınlarından, depremlerden ya da su tesisatı bazlı herhangi bir teknik sorundan kaynaklanabilecek sorunlar evinizin veya iş yerinizin zeminine veya duvarlarına sızarak yapınıza ciddi hasarlar verebilir vesağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Sektörden Haberler
Hizmet Talep Formu
Copyrights ©2014: ECO FRESH Temizlik Hizmetleri
BlackPars